Podpora

Používám Alfréda poprvé. Je registrace zadarmo?

Registrace je s Alfrédem vždy 100% zadarmo.

Mohu aplikaci používat i bez přihlášení?

Alfréd nabízí aplikaci bez registrace. V dolní části přihlašovacího okna můžeš kliknout na možnost „použít Alfréda bez přihlášení“.

Je můj profil anonymní?

Ano, Alfréd je anonymní platforma, kde můžeš listovat pracovními nabídkami, aniž by to někdo viděl. Nikdo nemá přístup k tvému profilu kromě tebe. Společnosti nemají přístup k seznamu uživatelů. Nikomu neposkytujeme žádná uživatelská data.

Používáme/prodáváme tvá data dál?

Ne, nepoužíváme, ani neprodáváme tvá data.

Jak mohu poslat přihlášku do zaměstnání, když si vytvořím profil na Alfrédu?

Nikdy nebylo snazší požádat o zaměstnání pokud si u nás vytvoříš profil. Když uvidíš zajímavý pracovní post, jednoduše klikni na „Otevři“. Poslání přihlášky trvá pouze několik sekund. Aby bylo možné použít profil Alfréd, musí být vyplněno alespoň 40% informací v tvém profilu. Doporučujeme si profil vyplnit na 100%, aby se ti zvýšila šance pracovní místo získat. Během procesu podávání žádosti může společnost požádat o zodpovězení dalších otázek, ale i tak jsou to maximálně jen 3 otázky navíc.

Jak dostanu upozornění o pracovních nabídkách?

S profilem Alfréd máš možnost sledovat pracovní nabídky, které se ti líbí podle pracovních štítků, druhu práce a lokality. Chceš-li si pohlídat pracovní nabídky, vyber možnost „Kategorie“ a poté si vyber štítky, co odpovídají tvým představám.

Jak mohu odstranit práci z Mých nabídek?

Jednoduše přejeď prstem práci zprava doleva. Objeví se tlačítko „Odstranit z Mých nabídek“. Od této chvíle o práci nedostaneš už žádné upozornění.

Na koho se můžu obrátit, pokud budu mít dotaz?

Své dotazy nám napiš na alfred@alfred.cz a my ti rádi pomůžeme.

Jak zruším/ vymažu svůj účet na Alfrédu?

Než se rozhodneš smazat svůj profil na Alfrédu, rádi bychom ti připomněli, že je tvůj profil naprosto anonymní a společnosti nemají přístup k tvému profilu, pokud o práci nepožádáš.
Zde jsou Tvé možnosti:
1: Udržuj svůj profil aktivní pro pozdější použití.
2: Vymaž svůj profil - Tvůj profil bude deaktivován po dobu 30 dnů.

I když je profil deaktivován, můžeš se kdykoli přihlásit do svého profilu a všechna data budou obnovena. Po 30 dnech bude tvůj profil (data, appka, přílohy) trvale vymazán.

Jak mohu zvýšit své šance pro získání nového zaměstnání?

Chceš-li si zvýšit šanci na získání práce, zapni si upozornění na nové pozice (Moje nabídky), které ti umožní sledovat pracovní místa podle jejich druhu, lokace a štítků. Pokud chceš prozkoumat pracovní místa podle štítků, vyber možnost „Kategorie“ a poté vyber ty, co nejvíce odpovídají tvé preferované práci.

Mohou firmy vidět můj profil?

Ne, firmy nemají přístup k tvému profilu.

© 2023 Alfred Jobs Services s.r.o., Thámova 181/20, 186 00 Praha 8 - Karlín