Městská knihovna v Praze

Elektrikář v Městské knihovně

Do Městské knihovny v Praze hledáme elektrikáře na plný úvazek. Zázemí je v budově Ústřední knihovny na Mariánském náměstí, ale práce probíhá po celé naší síti. Hledáme nového člena do našeho malého kolektivu údržbářů a elektrikářů.

Stručná náplň práce: 🔢

  • elektrikářské práce – individuální odborné práce v celé síti MKP
  • všeobecná údržba – podíl na všech činnostech vyplývající z požadavků na úsek údržby – práce truhlářské, instalatérské, zednické, lakýrnické, a to v celé síti MKP spolupráce při přesunech majetku a knihovního fondu
  • řidič referent

Požadavky: 😉

  • střední vzdělání s maturitní zkouškou (elektro), případně střední vzdělání s výučním listem (elektro)
  • platné oprávnění minimálně § 6 dle původní vyhlášky č. 50/1978 Sb., případně osvědčení elektrotechnik dle NV č. 194/2022 Sb.
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • dobré komunikační schopnosti
  • základní počítačová gramotnost
  • dobrá fyzická kondice (manipulace s břemeny)

Nabízíme: 💯

  • platové podmínky dle zák. č. 262/2006 Sb. a NV č. 341/2017 Sb. v platném znění (PT 7)
  • pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení
  • úvazek 1 / 40 hodin týdně
  • rozvržení pracovní doby po - pá
  • nástup ihned nebo dle dohody

Zaujal Vás inzerát? Klikněte na "Přihlásit se na pozici". ✅

Datum vytvořené inzerce28. listopadu 2023
Uzávěrka přihlášekBez uzávěrky
Pracovní poměr
Lokalita
Praha, Česko
Profese
Pracovní štítky