BAEST Machines & Structures, a.s.

Hledáme Stavebního Dozor na Zkrácený Úvazek

Pro následující měsíce hledáme spolehlivého a zkušeného kolegu, který by se připojil k našemu týmu jako Stavební Dozor. Tato pozice je ideální pro důchodce, nebo jedince hledající zkrácený pracovní úvazek. Práce zahrnuje dohled nad stavebními pracemi realizovanými v rámci projektu OPTAK v BAEST Machinery Holding, a.s

Požadavky:

  • Praxe na pozici stavebního dozoru, stavbyvedoucího nebo obdobné zkušenosti jsou nezbytné.
  • Schopnost organizovat a dohlížet na stavební práce s ohledem na kvalitu a dodržování harmonogramu.
  • Komunikativní a schopný řešit případné problémy nebo nejasnosti s členy týmu.

Nabízíme:

  • Zkrácený pracovní úvazek, ideální pro důchodce nebo jedince hledající flexibilní pracovní možnosti.
  • Příležitost pracovat na zajímavém a aktuálním stavebním projektu.
  • Možnost přivydělat si k důchodu nebo jinému zaměstnání.

Náplň práce:

  • Dohled a kontrola stavebních prací s důrazem na kvalitu provedení.
  • Zajištění dodržování stavebních předpisů a bezpečnostních standardů.
  • Komunikace s týmem a řešení případných problémů v průběhu realizace projektu.

Pokud splňujete požadavky a máte zájem připojit se k našemu týmu, zašlete nám prosím svůj životopis na níže uvedený kontakt. Těšíme se na spolupráci s vámi!

Kontakt: Smolíková Petra

psmolikova@baest.cz

tel: 722 711 200

Děkujeme za projevený zájem

Datum vytvořené inzerce6. června 2024
Uzávěrka přihlášek18. července 2024
Lokalita
Černoleská 1930, 256 01 Benešov, Česko
Pracovní poměr
Profese
Pracovní štítky