Novitim s.r.o.

Servisní technik – zahraniční cesty, i pro absolventy

Přijmeme servisního technika! Láká vás poznávat svět? Hledáme dalšího parťáka, který bude řešit servis technologií u našich zákazníků nejen tady u nás, ale především ve světě. 😊 Máte elektrotechnické vzdělání a jste flexibilní? Ozvěte se nám!

Náplň práce:

  • Servis technologií a jejich instalace u klientů
  • Testování funkčnosti a případně řešení vyskytnutých technických závad
  • Výjezdy hlavně na zahraniční cesty (kratší i delší pobyty) do celého světa
  • Komunikace v češtině, i v angličtině – pro domluvu se zákazníky
  • Poskytnutí technického poradenství

Nabízíme:

  • Motivující ohodnocení dle zkušeností
  • Spolupráci i pro čerstvé absolventy
  • Využití anglického jazyka
  • HPP spolupráci
  • Možnost poznávat svět při zahraničních pracovních cestách
  • Mobil, notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • Home office
  • Příspěvek na penzijní připojištění, stravování...
  • Využití jazykových kurzů pro zdokonalování angličtiny
  • Další příjemné benefity 😊
  • Nástup dle domluvy
  • Pracoviště v Pardubicích

Požadujeme

  • Elektrotechnické vzdělání s platným osvědčením o odborné způsobilosti podle Zák. 250/2021 Sb. a NV 194/2022 Sb (dříve vyhláška č.50)
  • Flexibilitu – poznáte s námi svět na zahraničních cestách u klientů
  • Schopnost domluvit se anglicky – na zahraničních servisech
  • Samostatnost

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Datum vytvořené inzerce11. října 2024
Uzávěrka přihlášekBez uzávěrky
Plat (měsíční)41 000 - 70 000 CZK
Lokalita
Pardubice, Česko
Pracovní poměr
Profese
Pracovní štítky