OHLA ŽS, a.s.

Zedník - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK!!

Hledáme šikovné zedníky na zajímavé stavební projekty Divize Západ, oblast České Budějovice a Jihozápadní Čechy

Náplň práce
  • Provádění odborných zednických, omítkářských, kladečských, případně obkladačských prací na stavbách v ČR, přednostně v dané oblasti
Požadavky na vzdělání a dovednosti
  • vyučení v oboru
  • výhodou je, pokud vlastníte lešenářský, vazačský, jeřábnický a řidič. průkaz sk. B
Pracovní benefity
  • zajistíme Vám na naše náklady ubytování v místě stavby (podle možností dané lokality, např. penzion, ubytovna atd.)
  • dále nabízíme bezúročné půjčky
  • není nic důležitější než zdraví a tak se snažíme pečovat i o to Vaše:
  • 5 týdnů dovolené
  • vlastní rekreační zařízení, kterých můžete využít zvýhodněné ceny
  • pro osamělé zaměstnance pečující o dítě nabízíme několik dnů placeného volna ročně
  • oblíbeným benefitem je u nás i očkování zdarma. Nabízíme očkování proti chřipce a klíšťové encefalitidě.
  • dále nabízíme odměnu za odpracované roky při odchodu do důchodu
  • prevence je také velmi důležitá v péči o zdraví a tak můžete využít onkologických prohlídek zdarma, které pro naše zaměstnance pravidelně zařizujeme
  • dále Vám nabízíme dopravu do práce a zpět na naše náklady pokud využíváte prostředků hromadné dopravy (vlak, autobus…)
  • příspěvek na dětskou rekreaci
  • příspěvek na životní pojištění
  • nabízíme zajímavé bonusy pro zaměstnance za doporučení kandidátů - pokud doporučíte Vašeho kamaráda či známého a bude přijat, čeká Vás zajímavá finanční odměna, která určitě stojí za to
  • pokud rádi sportujete, budeme rádi, když se zúčastníte našeho sportovního dne
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • když onemocníte, můžete čerpat 3 dny sick days (zdravotní volno) ročně s plnou mzdou
  • ceníme si velmi loajality, a proto nabízíme nejvěrnějším zaměstnancům naší společnosti věrnostní odměny
  • velmi výhodné tarify na mobilní telefon nejen pro Vás, ale i pro Vaši rodinu.
  • měsíční výkonnostní odměny
  • jste pravidelným dárcem krve či plazmy? Pokud ano, takovou skvělou aktivitu dokážeme ocenit
  • každoročně vyhlašujeme nejlepší zaměstnance roku, kteří se za toto ocenění můžou těšit na příjemný bonus
  • náborový příspěvek
  • cestovní náhrady - velmi si vážíme Vaší ochoty cestovat, a proto nabízíme vyšší cestovní náhrady než zákoník práce
Datum vytvořené inzerce16. února 2024
Uzávěrka přihlášekBez uzávěrky
Lokalita
České Budějovice, Česko
Pracovní poměr
Pracovní prostředí
Profese
Pracovní štítky